Oceanids Dalış Merkezi

Okulumuzun ismi Oceanids; deniz tanrıçaları demek. Oceanids’te isteyen sadece gezi dalışı yapıyor, isteyen uluslararası standartlarda dalış eğitimi alıyor. Oceanids ekibi olarak bizler, denizin yaşattırdıklarına tutkuyla bağlıyız. Dalış yaptıkça sadece deneyimimizi değil, tutkumuzu da arttırdık. Sonunda bu derin deneyimi yaşamak isteyen herkesle paylaşmaya karar verdik. Şimdi büyülü derinlere sahip olan Kaş’ta isteyen herkese deniz tanrıçalarıyla dalış zevkini tattırıyoruz.

Günlük Programımız

Günde iki kez dalışa çıkıyoruz. Sabah saat 9:30 da teknemizde buluşup 10:00 da halatlarımızı alıp limandan ayrılıyoruz. Hava durumuna ve seçilen dalış lokasyonuna bağlı olarak tahmini 20 dk içinde dalış bölgemize varıyoruz. Sabah dalışlarımız genellikle Beşadalar Mevkiinde olup, öğlen dalışlarımız akıntı ve rüzgarın yön değiştirmesinden dolayı Yarımada ve Limanağzı Mevkiinde yapılmaktadır. Eğitim dalışı, deneme dalışları ve grup dalışlarımız bitirdikten sonra saat 13:00 sularında demir alıp liman dönüyoruz. Öğle molasında dilediğiniz yerde öğle yemeği özgürlüğüne sahip oluyorsunuz.İkinci dalışlar için saat 14:30 buluşup 15:00 te hareket ederek dalış lokasyonuna gidiyoruz. Dalışlarımız bittikten sonra limanımıza saat 17:00 ile 18:00 arasında dönmüş oluyoruz. Gece dalışı; arzu edildiğinde veya eğitim dalışlarımız için saat 21:00 de hareket ediyor, dalışlarımız bitince limanımıza geri dönüyoruz.Tüm dalışlarınız deneyimli eğitmenlerimiz ile yapılmaktadır. Malzeme kurum ve hazırlığınız boyunca asistanlarımız yardımcı olacaktır. Teknemizde çayınız ve suyunuz ikramımızdır.

Teknemiz BORA TOPUZ

55.jpg

Karadeniz Ereğli’si yapımı 16,5 metre boyunda 5.5 metre eninde dizayn dalış paltformlu, duş imkanı, temiz tuvaleti ve güneşlenmek için gölgelikli gayet geniş üst güvertesi ile tüm ihtiyaçlarınıza fazlası ile cevap verecek bir teknedir. Çay, kahve ve soğuk içecek servisi sıcak personelimiz ile tüm konfor ve güvenliğiniz temin edilimiştir.

Oceanids Dalış Merkezi
Telefon: 
+90 242 836 3050