Nur Beach Hotel

Denize sıfır kayaların üzerinde kurulmuş plajı ve huzur dolu bir dinlence köşesi olan binamızla ve dünya mutfağının çeşitlerini tadabileceğiniz Nur Beach Hotel de akşamları gün batımını izlemenin zevkini fazlasıyla alacaksınız. Yorucu kentin yoğunluğundan unuttuğunuz, vakit bulamadığınız, söyleyemediğiniz, ertelediğiniz, paylaşamadığınız; duygularınızı Nur Beach Hotel'de hatırlama ve hatırlatma fırsatı bulacaksınız. Güleryüzlü misafirperver çalışanları, deniz manzaralı kahvaltı salonu ve zengin kahvaltı büfesiyle sizleri bekliyor. Ahşap platformlu geniş şezlongları ile sizin için en rahat ortamı ve aradığınız hizmeti en iyi kalitede bulacağınız yer, Nur Beach Hotel.

Tüm odalarımızın Çift yataklı olup kendine ait özel balkonu bulunmaktadır.

  • 10 adet Ön Cephe Full Deniz Manzaralı odamız
  • 8 adet Yan Cephe Deniz Manzaralı Odamız
  • 1 Adet Jakuzili Deniz Görmeyen Standart Odamız
  • 1 Adet Kendine Ait Havuzu bulunan deniz görmeyen odamız
  • 2 Adet 90 m2 kendine ait havuzu bulunan King odamız
  • 2 Adet 40 m2 kendine ait havuzu bulunan Deluxe odamız mevcuttur.

Kendine ait (3-6 m2 lik) çeşitli havuzları bulunan toplam 5 odamız olup, ayrıca plajımızda da 1 adet havuz bulunmaktadır. Sahil manzaralı restoranımız ve bar ve 2 katlı lounge ve şezlongların bulunduğu denize girilebilir ortak kullanımlı sahil alanımız bulunmaktadır.

Ayrıca, ortak kullanımlı aile odası, odalara bebek yatağı veya tek yatak ekleyebilme imkanı,  Kahvaltı & Snack menü ve Dünya mutfağı, Alkollu veya alkolsüz içecekler, Kokteyl, Bar, Dj performans, Lounge koltuklar, Hamak, Cabana yataklar, Sezlong ve daha bir çok imkanı otelimiz sağlamaktadır.

Otelimize gelen öncelikli rezervasyonlarımız, otelimizde kalan müşterilerimizin memnuniyetlerinden bahsettikleri yakın çevresi olan konuklarımızdır. Misafirlerimizin istekleri doğrultusunda balayı odası, party, yaş günü vb. çeşitli aktiviteler, düğün, özel etkinlikler vb. organizasyonlar yapılmaktadır.

Antalya ve Dalaman Havaalanından ayrıca Antalya – Kaş’a yakın bölgelerden otelimize özel araç  ile transfer imkanımız mevcuttur. Transfer ücretleri misafirlerimizin sayısına ve taleplerine göre farklılık göstermektedir.

Nur Beach Hotel
Telefon: 
+90 242 836 1828