Nautilus Dive Center

Kaş'da Dalışın Merkezi

Nautilus 1997'den beri Kaş'da dalışın merkezi... Binlerce dostumuz su altının büyülü dünyasıyla Nautilus'da tanıştılar. Kaş'ın müdavimlerinin de çok iyi bildiği gibi, Kaş'ın derin mavisiyle bir kez tanışan buraya tekrar tekrar gelmeden yapamıyor...

Ama dostlarımızı buraya çeken sadece Kaş’ın doğal güzellikleri değil: Nautilus’un eğlenceli ve rahat ortamı da dalış keyfini katlayarak arttırıyor. Nautilus’da dalış sadece bir spor değil, bir hayat tarzı… Siz değerli dostlarımızın uzun haftalar, aylar boyunca burada bizimle yapacakları dalışların hayalini kurduğunun farkındayız. O yüzden Nautilus'daki günlerinizi unutulmaz anılara çevirmek için elimizden geleni yapıyoruz...

Dalışta öğrenmenin sonu olmadığına inanıyoruz. O yüzden Nautilus ailesine katılan dostlarımıza sürekli olarak kendilerini geliştirebilecekleri ve yeni yeni beceriler kazanabilecekleri uzmanlık eğitimleri önermeye çalışıyoruz. Tabii, bunun için de bizlerin kendimizi sürekli geliştirmesi gerektiğini biliyor ve bunu uyguluyoruz.

Çevreye duyarlı çalışmalarımız ile 2016 yılında Türkiye’de ilk ve tek PADI Green Star ödülüne layık görüldük.

Teknemiz NAUTILUS-S

36 dalgıçlık kapasitesinin sagladığı konfor ve rahatlığı ile dalış yapan ya da yapmayan tüm misafirlerimize  Kaş'ın maviliklerini güven içinde keşfetme olanağı sunmaktadır.

Dalış ekipmanlarının bulunduğu alt güverte dalıcılar tarafından kullanılırken, üst kattaki geniş ikinci güverte ise dinlenmek ve güneşlenmek için tercih edilmektedir. Teknemizdeki ısıtma ve sıcak duş sistemi ile daliş mevsimini 12 aya uzatabiliyoruz.

Teknemizde ayrı WC ve soyunma kabinleri, soğuk ve sıcak icecekler servisi yaptığımız bir kuzine ve misafirlerimizin eşyalarını saklayabilecekleri dolap alanları bulunmaktadır. 

Nautilus Dive Center
Telefon: 
+90 242 836 2818