Barakuda Diving Center

Sertifikalı bir dalıcıysanız, şuna emin olabilirsiniz; yirmiyi aşkın dalış noktalarımız arasından birileri mutlaka vazgeçilmezlerinizden olacaktır. Çünkü Kaş çevresindeki dalış noktalarımız her seviyeden sualtı tutkununun her türlü beklentisine cevap verebilecek çeşitliliğe sahiptir. Büyük balık, küçük balık, resif, tarih, batık, kovuk; siz ne istediğinizi söyleyin yeter... Hatta dilerseniz gece tekne konaklamalı organizasyonlarımıza katılıp günü gece dalışı ile bitirip, yeni güne “early morning dive” ile başlayabilirsiniz.

Hedefiniz dalış tecrübenizin yanı sıra sertifika seviyenizi de arttırmaksa doğru yerdesiniz. Dalış merkezimizde CMAS, SSI ve PADI sistemlerinde her seviyede eğitim alabilirsiniz.

Derseniz ki dalış eğitimi almaksızın sualtının güzellikleriyle tanışmak istiyorum, eğitmenlerimiz nezaretinde tanıtım dalışı programımıza katılabilirsiniz.

Barakuda Dalış Merkezi aynı zamanda bir SSI Dive Resort olarak hizmet vermektedir.

Teknemiz "ANEMON"

90 kişi kapasiteli “ANEMON” konforlu ve emniyetli dalışlar için tasarlanmış, gerçek bir dalış teknesidir. Engelli dalış tutkunları da düşünülerek donatılmıştır. İki adet merdiveni, geniş platformu, özel eşyalarınızı koyabileceğiniz rafları, dalış ekipmanlarınızı gece-gündüz güvenle muhafaza edebileceğiniz sepetleri, geniş güneşlenme terasları, her daim temiz tuvaletleri, soyunma-giyinme alanları ile tamamen dalış için tasarlanmıştır. Dalış sonrası sıcak suyla duş alabilir, soğuk kış günlerinde dahi dahili kalorifer sistemimiz ile evinizin sıcaklığını hissedebilirsiniz.

Barakuda Diving Center
Telefon: 
+90 242 836 2996