Apollo Dalış Merkezi

Sizleri Kaş'ın büyülü sualtı dünyasına davet ediyoruz. Muhteşem resifleri, mağaraları, batıkları... Apollo Dalış Merkezi'nin deneyimli ekibi ve Dadga teknesinin konforu ve güvenliğiyle keşfetmek ister misiniz...

Akdeniz'in ılık ve turkuaz sularında, pırıl pırıl güneşin altında hem tatil yapmaya, hem dalış öğrenmeye ne dersiniz? Haydi o zaman mükemmel bir dalış tatili sizleri bekliyor...

Teknemiz DADGA

Dalıcılar için özel olarak inşa edilmiş olan dalış teknemiz "DADGA" Liman Başkanlığı' nın ve Sahil Güvenlik'in öngördüğü tüm donanımlara ve güvenlik standartlarına haizdir.

DADGA geniş dalış güvertesi ve platformu,dalış tüpleri ve malzemeler için tasarlanmış özel alanları,bakımlı dalış donanımları, büyük güneşlenme alanı, iki ayrı tuvaleti ve donanımlı mutfağı ile hem dalıcılara, hem dalıcı olmayan konuklarımıza konforlu ve güvenli hizmeti vermek üzere tasarlanmıştır.

Tüm şahsi ekipmanlarınız dalış tatiliniz boyunca teknemizde güvenli bir şekilde,size ayrılan özel yerlerde muhafaza edilir.

Sizde kalabalık olmayan,size ayrılan alanın daha büyük olduğu bir teknede dalış tatili yapmak isterseniz sizleri ağırlamaktan Apollo Dalış Merkezi olarak mutluluk duyarız.

Boy : 15m Mutfak
En : 5m Kamara
Motorlar :185 HP x 2 Kompresör
Kapasite : 32 dalıcı Oksijen Seti
Tatlı su tankı : 1000 Lt İlk Yardım Çantası
Yakıt tankı : 1000 Lt Tatlısu Duşları
Pis su tankı : 1000 Lt Güneşlenme Alanı 
Tuvalet : 2 Kuru Alanlar 
AIS Dalış Platformu
VHF radio Sıcak, Soğuk içecek
Apollo Dalış Merkezi
Telefon: 
+90 532 247 91 37